Pavasaris

ŠVENTINĖS POPIETĖS ,,TAI BENT ŠEIMYNĖLĖ“

2017-05-15/19 Šeima. Toks mielas ir šiltas žodis. ,,Geri tėvai savo vaikams suteikia ir šaknis ir sparnus. Šaknis – tam, kad vaikai visada žinotų, kur yra jų namai, ir sparnus – kad nuskristų ir išbandytų tai, ką namuose išmoko.“ (Jonas Edwardas Salkas). Šeimos diena lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“ buvo švenčiama visą savaitę. Tėveliai, mamytės, močiutės dalyvavo vaikų ir jų pedagogų parengtose koncertinėse programose. Smagu buvo stebėti visų grupių vaikų šventines popietes - ,,Skruzdėlyčių“, Sraigelių“, ,,Boružėlių“, Bitučių“, ,,Vėžliukų“, ,,Žiogelių“. Užaugę, sustiprėję vaikai pasiruošę keliauti - vieni į darželio, kiti į priešmokyklinio ugdymo grupę, o priešmokyklinio ugdymo ,,Sraigelių“ grupės ugdytiniai jau į mokyklą. Tėvų ir vaikų veiduose švytėjo šypsenos, džiugu matyti savo vaikus dainuojančius, šokančius, žaidžiančius ir patiems įsijungti į šventinę programą, pasidžiaugti vaikų sukurtais darbais ,,Mano šeima“.

23 Nuotraukos

KONKURSAS ,,AŠ - ŠAUNIAUSIAS BŪSIMAS PIRMOKAS“

2017-05-03 Palangos lopšelyje-darželyje ,,Žilvinas“ vyko renginys ,,Aš - šauniausias būsimas pirmokas“, kuriame dalyvavo priešmokyklinukai iš visų Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ priešmokyklinio ugdymo ,,Sraigelių“ grupės ugdytinis Artūras Stratkauskas taip pat išmėgino savo jėgas šiame konkurse. Berniukas puikiai pasirodė ,,Talentų šou“ , atskleidė savo gebėjimus futbolo srityje, aktyviai sprendė kalbines, matematines, socialines užduotis. Šauniausias būsimas pirmokas išrinktas iš lopšelio-darželio ,,Nykštukas“, o Artūras Stratkauskas kaip ir kiti priešmokyklinukai apdovanotas padėkos raštu už gerą pasirodymą konkurse.

4 Nuotraukos

VELYKINĖ ŠVENTĖ

2017-04-18 ,,Ąžuoliuke“ vyko Velykinė šventė ,,Velykų bobutės pyragai“. Šiai šventei ruošėmės iš anksto: pridažę su auklėtojomis ir tėveliais kiaušinių, vaikai kieme papuošė ,,Velykų medį“ bei įvairiais ornamentais išdabino didįjį Velykų kiaušinį. Po Velykų, vaikai nešini pačiais gražiausiais margučiais sugužėjo į salę, kur juos pasitiko ,,Velykų bobutė“ (auklėtoja Laimutė Andriukevičienė) ir ,,Kiškis“ (auklėtoja Nijolė Malakauskienė). Šventėje buvo žaidžiami žaidimai, skambėjo dainos, eilėraščiai apie Velykas. Vaikai ne tik žaidė, bet turėjo atsakyti į ,,Velykų bobutės“ pateiktus klausimus apie kiaušinių dažymą, jų spalvas, ridenimą. ,,Kiškis“ pakvietė vaikus dalyvauti sportinėse estafetėse. Šventės pabaigoje ,,Velykų bobutė“ ir ,,Kiškis“ visiems vaikams padovanojo vaišių ir pakvietė į lauką ridenti kiaušinių.

11 Nuotraukos

KONKURSAS ,,SAUGIAUSIAS 2017 METŲ DARŽELIS“

2017-04-12 Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos bei Palangos miesto policijos komisariato organizuojamas konkursas ,,Saugiausias 2017 metų darželis“. Dalyvavo 5 priešmokyklinukų komandos iš Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigų: „Žilvinas“, „Pasaka“, „Ąžuoliukas“, „Gintarėlis“ ir „Sigutė“. Visų įstaigų dalyviai išradingai prisistatė, atsakinėjo į klausimus saugumo tema, lenktyniavo sportinėse estafetėse, kuriose buvo svarbus ne tik greitis, dėmesys, bet ir puikus saugaus eismo išmanymas. Komandos apdovanotos padėkomis. Pagrindinį prizą laimėjo Palangos lopšelio-darželio ,,Žilvinas“ priešmokyklinukų komanda.

6 Nuotraukos

ŠAŠKIŲ TURNYRAS

2017-03-09 Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ priešmokyklinio ugdymo grupėje įvyko šaškių turnyras. Ugdytiniai tikrino savo jėgas prie šaškių lentų. Draugiškų varžybų metu buvo išrinkti geriausiai šaškėmis žaidžiantys vaikai – Ernestas Kvietkus, Gustas Mosteikis, Donatas Puidokas. Visus dalyvius priešmokyklinio ugdymo pedagogės Salomėja Dobromilskienė, Aušra Pališaitienė, direktorė Rūta Regina Lukaitienė apdovanojo padėkos raštais, o nugalėtojus ir šokoladiniais medaliais.

10 Nuotraukos

SVEIKATOS SAVAITĖS AKIMIRKOS

2016-05-23/27 PALANGOS LOPŠELYJE-DARŽELYJE ,,ĄŽUOLIUKAS“ ORGANIZUOTA SVEIKATOS SAVAITĖ, KURIOS METU VAIKAI SU PEDAGOGAIS ANALIZAVO SVEIKOS MITYBOS PIRAMIDĘ, DISKUTAVO APIE KULTŪRINIŲ HIGIENINIŲ ĮGŪDŽIŲ, JUDĖJIMO, MANKŠTOS SVARBĄ VAIKO AUGANČIAM ORGANIZMUI. KIEKVIENĄ DIENĄ BUVO ORGANIZUOJAMA VIS KITA VEIKLA- ESTAFETĖS, RITMINIAI ŠOKIAI, FUTBOLAS, IŠVYKA Į PALANGOS SPORTO ARENĄ. SVEIKATOS SAVAITĘ UŽBAIGĖME SPORTO ŠVENTE, KURIĄ ORGANIZAVO PERSONAŽAI-AUKLĖTOJOS – ,,KIŠKIS“ N. ŠIUŠIENĖ, ,,MEŠKUTIS“ A. PALIŠAITIENĖ, ,,LAPĖ“ V. JAŠINSKIENĖ, ,,VILKAS“ R. BUDRYTĖ. ŠVENTĖS PERSONAŽAI NUKREIPĖ VAIKUS Į SPORTINIŲ UŽDUOČIŲ AIKŠTELES. DALYVAUDAMI ESTAFETĖSE, SPORTUODAMI VAIKAI PATYRĖ DAUG DŽIAUGSMO, PAJAUTĖ KOMANDINĘ DVASIĄ, NES KARTU DALYVAVO IR TĖVELIAI. ŠVENTĖS PABAIGOJE VISOS KOMANDOS BUVO APDOVANOTOS RAUDONŠONIAIS OBUOLIAIS.

20 Nuotraukos

ŠEIMOS DIENOS PAMINĖJIMAS

2016-05-18/19 ŠEIMA YRA PIRMOJI IR PAGRINDINĖ ŽMOGAUS UGDYMO INSTITUCIJA, O DARŽELIS TIK PAGALBININKAS, PARTNERIS AUGINANT MAŽUS DAIGELIUS. SUPRASDAMI, KOKIA SVARBI ŠI DIENA VISIEMS ŠEIMOS NARIAMS, Į DARŽELIO SALĘ RINKOSI NE TIK VAIKUČIAI, MAMYTĖS, TĖVELIAI, BET IR MOČIUTĖS, SENELIAI, BROLIUKAI, SESUTĖS. PAČIUS GRAŽIAUSIUS ŽODŽIUS, DAINAS, ŠOKIUS VAIKAI SKYRĖ SAVO BRANGIAUSIEMS ŽMONĖMS.

9 Nuotraukos

ŠV. VELYKŲ AKIMIRKOS

2016-03-29 PAVASARĖJANČIAIS LAUKAIS, SU GERVIŲ KLYKSMU PRO BALTĄ BERŽĄ VERKIANČIA SULA, ATBUNDA ŽEMĖ, SKELBIANTI PAVASARĮ IR ŠV. VELYKŲ ŠVENTĘ. LAUKDAMI VELYKŲ VAIKAI MOKĖSI SŪPUOKLINIŲ DAINŲ, MARGUČIŲ DAŽYMO TECHNIKŲ, PRAŠYMO ORACIJŲ. Į GRUPIŲ DURIS PASIBELDĖ ,,KIŠKELIS“ MENINIO UGDYMO MOKYTOJA N. PETRAUSKIENĖ IR ,,VELYKŲ BOBUTĖ“ AUKLĖTOJA D. VAIDŽIŪNIENE, NEŠINA PILNĄ PINTINĘ VELYKINIŲ IR ŠOKOLADINIŲKIAUŠINIŲ, KURIUOS PADĖJO DAŽYTI KIŠKUČIAI ĮVAIRIOMIS SAMANĖLĖMIS, ŽOLELĖMIS. ,,KIŠKUTIS“ SU ,,VELYKŲ BOBUTE“ SVEIKINO VAIKUS SULAUKUS PAVASARIO ŠVENTĖS, ŽAIDĖ, DAINAVO, SUPOSI, RIDENO KIAUŠINIUS.

5 Nuotraukos

,,GANDRO“ ŠVENTĖ

2016-03-25 MAŽIEJI ,,ĄŽUOLIUKO“ UGDYTINIAI RINKOSI Į ,,GANDRO“ ŠVENTĘ, KURIOJE SKAMBĖJO NUOTAIKINGOS DAINELĖS APIE PAVASARĮ, EILĖRAŠČIAI APIE MOTULĘ ŽEMĘ, PAUKŠTELIUS. SU BUNDANČIA GAMTA VAIKUS SVEIKINO ŠVENTĖS ORGANIZATORĖS ,,GANDRAS“ AUKLĖTOJA RIMA BUDRYTĖ, ,,PEMPĖ“ AUKLĖTOJA RITA NAZAROVIENĖ BEI MENINIO UGDYMO MOKYTOJA NIJOLĖ PETRAUSKIENĖ. ŠVENTĖS PABAIGOJE ,,GANDRAS“ PAKVIETĖ VISUS VAIKUS IŠEITI Į KIEMĄ IR PASIŽIŪRĖTI KAIP BUS ĮKELTI NAUJIEJI INKILĖLIAI, KURIUOSE SAVO NAMELIUS SURAS PARSKRIDĘ PAUKŠTELIAI.

10 Nuotraukos

ŠEIMOS DIENOS ŠVENTĖS

2015-05-13/14 NUOSTABIAUSIA, KĄ TURIME GYVENIME, YRA ŠEIMA. ŠEIMA YRA SAUGUMO IR LAIMĖS VIETA, TAI ARTIMIAUSI ŽMONĖS, SU KURIAIS NORIME BŪTI KARTU. GRAŽIAUSIOS ŠVENČIŲ AKIMIRKOS SU ,,BORUŽĖLIŲ“, ,,VĖŽLIUKŲ“, ŽIOGELIŲ“, ,,BITUČIŲ“ GRUPIŲ VAIKAIS IR JŲ ŠEIMOS NARIAIS

16 Nuotraukos

VIEŠNAGĖ  KRETINGOS LOPŠELYJE-DARŽELYJE ,,VOVERAITĖ“

2015-05-14 PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ,,SRAIGELIŲ“ GRUPĖS VAIKAI SU MENINIO UGDYMO MOKYTOJA N. PETRAUSKIENE DALYVAVO RENGINYJE ,,KOL KRAPŠTIES BENT VEINS ŽEMAITIS, LIEKS TEKENE SOSIRAITE“

4 Nuotraukos

  FESTIVALIS ,,DAINUOJANTYS MOKYTOJAI 2015“

2015-04-17 TREČIAJAME DAINUOJANČIŲ MOKYTOJŲ FESTIVALYJE LOPŠELIO-DARŽELIO „ĄŽUOLIUKAS“ ANSAMBLIS „GILĖ“ PELNĖ GARBINGĄ „DAINŲ DAINOS“ NOMINACIJĄ (VADOVĖ - MUZIKOS MOKYTOJA METODININKĖ N. PETRAUSKIENĖ.

4 Nuotraukos

SVEČIUOSE VELYKŲ BOBUTĖ IR ŠARKA PATARŠKA

2015-04-06 ,,ĄŽUOLIUKO“ VAIKUS APLANKĖ VELYKŲ BOBUTĖ IR ŠARKA PATARŠKA, KURIOS PAPASAKOJO DAUG ĮDOMIŲ ISTORIJŲ APIE KIAUŠINIŲ DAŽYMĄ, SPALVŲ REIKŠMĘ, PASUPO VAIKUS, UŽDAVĖ DAUGYBĘ UŽDUOČIŲ BEI PAMOKĖ ĮVAIRIŲ ŽAIDIMŲ. ŠVENTĖS METU VAIKAI SAVO IŠMARGINTAIS KIAUŠINUKAIS PAPUOŠĖ DIDĮJĮ KIAUŠINĮ. VISIEMS BUVO SMAGU IR LINKSMA.

4 Nuotraukos

VIKTORINA  ,,MOKOMĖS MYLĖTI TAVE, ŽEME“

2015-03-20 TRADICINĖJE VIKTORINOJE, SKIRTOJE ŽEMĖS DIENAI PAMINĖTI DALYVAVO SVEČIAI IŠ PALANGOS LOPŠELIO-DARŽELIO ,,GINTARĖLIS“, ,,PASAKA“ BEI KRETINGOS LOPŠELIO-DARŽELIO ,,VOVERAITĖ“ UGDYTINIAI. VIKTORINĄ ORGANIZAVO ,,BORUŽĖLIŲ“ GRUPĖS AUKLĖTOJOS V. JAŠINSKIENĖ IR N. MALAKAUSKIENĖ. VAIKAI KELIAVO PO GAMTOS PASAULĮ, ŽAIDĖ ŽAIDIMUS, SPĖJO MĮSLES APIE MEDŽIUS, DĖLIOJO ĮVAIRIAS DELIONES. ATKELIAVĘ ,,KONTEINERIUKAI“ PAMATĖ, KAD VAIKAI NET SU DAINA MOKA RŪŠIUOTI ŠIUKŠLES. IŠKELIAUDAMI KVIETĖ VISUS KIBTI Į ŠIĄ VEIKLĄ IR PRIMINĖ - POPIERIŲ RŪŠIUOSI – MEDĮ IŠSAUGOSI. “. VAIKŲ ŽINIAS VERTINO - ,,ĄŽUOLAS“ IR ,,GILĖ“.

15 Nuotraukos

ŠAŠKIŲ VARŽYBOS

LOPŠELYJE – DARŽELYJE „ĄŽUOLIUKAS“ JAU TAPO GRAŽI TRADICIJA KOVO 11-ĄJĄ – LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI ORGANIZUOTI ŠAŠKIŲ TURNYRĄ. PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PEDAGOGĖS NIARUTĖ ŠIUŠIENĖ IR SALOMĖJA DOBROMILSKIENĖ SURENGĖ DRAUGIŠKAS TARPINSTITUCINES ŠAŠKIŲ VARŽYBAS TARP LOPŠELIO-DARŽELIO ,,ĄŽUOLIUKAS“ IR ,,GINTARĖLIS“ UGDYTINIŲ. KETURIOS UGDYTINIŲ KOMANDOS PRADĖJO DRAUGIŠKĄ ŠAŠKIŲ. TURNYRĄ. GERIAUSIAI SEKĖSI SVEČIAMS. KOMISIJA IŠAIŠKINO NUGALĖTOJUS, APDOVANOJO DIPLOMAIS IR "SALDŽIAISIAIS" MEDALIAIS. VARŽYBOSE DALYVAVO IR TĖVELIAI.

8 Nuotraukos