RENGINIAI IR PARODOS

Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“

Lietuvos Nepriklausomybės paminėjimo renginys

 

Saulėtas kovo 7-osios dienos rytas, Palangos lopšelyje-draželyje ,,Ąžuoliukas“ buvo neeilinis…Virė pasiruošimo šurmulys, buvo juntamas jaudulys, nes laukėme atvykstančių svečių. Lydimi savo Priešmokyklinio ugdymo mokytojų, į Šaškių varžybas sugužėjo 15 priešmokyklinukų iš „Žilvino“, „Pasakos“, „Gintarėlio“, „Nykštuko“ ir „Ąžuoliuko“ lopšelių-darželių.

Taip pat turėjome kviestinį svečią, tai – Lietuvos jaunių klasikinių šachmatų čempionas, ne kartą Palangos miesto absoliutus šachmatų varžybų čempionas, Palangos Moksleivių klubo Šachmatų būrelio vadovas, Palangos šachmatų mėgėjų klubo vadovas ir treneris Saulius Rackevičius. kuris buvo pakviestas teisėjauti Palangos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų Šaškių varžybose, skirtose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybų eigą stebėti, žaidžiančiųjų partijų rezultatus fiksuoti padėjo Palangos lopšelio darrželio ,,Ąžuoliukas“ mokytojos Daiva Vaidžiūnienė ir Aušra Pališaitienė.

Renginio dalyvius ir svečius pasveikino priešmokyklinės „Sraigelių“ grupės vaikų ansambliukas dainele ,,Eikš vaikeli į dainelių šalį“ ir eilėrašuku „Gimtinė“

Šiais metais varžybos buvo ne personalinės, kaip buvo įprasta, o komandinėse šaškių varžybose. Komandas sudarė po 3 vaikai, tad ir prizinių vietų šiais metais buvo net 9. Turnyras buvo įtemptas ir sunkus, dalyviai susirinko stiprūs ir pasiryžę nugalėti.

Susumavus komandų laimėjimus ir pralaimėjimus varžybos baigėsi tokiu reultatus: I-ą vietą užėmė ir į vietos medaliais pasipuošė l.-d. ,,Žilvinas“ priešmokyklinukų komanda Ema, Goda, Adomas-Augustas (mokytoja Rita Nenartienė), II-ą vietą užėmė ir II vietos medaliai atiteko l.-d. „Gintarėlio“ priešmokyklinukų komandai Danui, Ryčiui, Darijai (mokytojos Sonata Chmilnykovienė, Žibutė Kubilienė), III-ą vietą užėmė ir III vietos medaliais pasipuošė l.-d. ,,Ąžuoliukas“ priešmokyklinukai Kajus, Stanislav ir Žemyna (mokytojos Daiva Vaidžiūnienė, Aušra Pališaitienė), į IV-ą vietą pateko l.-d. ,,Nykštukas“ priešmokyklinukai Vytis, Nida, Kajus (mokytoja Jolanta Jasaitė) ir V-oje liko l.-d. ,,Pasaka“ priešmokyklinukai Benas, Aronas, Haroldas (mokytoja Aurelija Kuskienė)

Džiaugiamės, kad šios Šaškių varžybos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti jau tampa gražia tradicija ir skatina Palangos mažuosius gyventojus būti pilietiškais, mylinčiais savo Tėvynę bei branginančiais jos nepriklausomybę.

Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“

priešmokyklinio ugdymo mokytojos Aušra Pališaitienė, Daiva Vaidžiūnienė

 

 

Palangos lopšelis – darželis ,,Ąžuoliukas“ pavasarį pasitiko gražia ir
prasminga  pramoga ,,BĖGIMAS SU TRISPALVE 2024“

 

BĖGIMAS SU TRISPALVE

Labas Pavasari

Sakom šiandieną

Nes išlydėjome

Šaltąją žiemą

 

Kovo 1 d. Palangos lopšelis – darželis ,,Ąžuoliukas“ pavasarį pasitiko gražia ir prasminga pramoga ,,BĖGIMAS SU TRISPALVE 2024“. Tai respublikinė sporto pramoga, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Į papuoštą balionais darželio kiemelį susirinko vaikučiai, mokytojai, mokytojų padėjėjos. Visų rankose trispalvės vėliavėlės. Skambant dainai ,,Pajūrio vaikai“, gerų emocijų vedini, mojuodami trispalvėmis, pradėjome bėgimą. Smagiai krykštaudami vaikučiai apibėgo didelį ratą ir susirinkę sporto aikštelėje, skandavo ,,LIETUVA, LIETUVA“. Aukštai iškeltos trispalvės, puiki nuotaika, šypsenos veiduose. Vaikučiai linkėjo Lietuvai ,,Daug širdelių“, ,,Šypsenėlių“, ,,Gėlyčių“, ,,Saulės spindulių“.

Džiaugiamės, kad ,,Ąžuoliuko“ vaikai myli Lietuvą, išgyvena teigiamas emocijas. O mokytojai ugdo pilietinius jausmus per fizinę veiklą. Esame darželis, kuriame auga sveiki, laimingi ir aktyvūs pajūrio vaikai.

Mokytoja Jūratė Mikalajūnaitė

 

"Lietuvos vaikai sveikina Lietuvą, skambindami varpais!"


Paroda "Kartu su vėju"

 

Parodos "Kartu su vėju" NUOSTATAI

 

 

Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų virtuali paroda ,,Kuo užaugęs būsiu“

 

 

Palangos ikimokyklinukai sveikina savo miestą

 

Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ šokėjos, dainininkė Vytė Gadiliauskaitė, vadovaujant mokytojai Nijolei Petrauskienei, dalyvavo projekte „Šoku ir dainuoju Palangai“, kurį organizavo Palangos lopšelio-darželio ,,Žilvinas“ mokytojai. Projektas  subūrė visų Palangos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų kolektyvus ir meninio ugdymo mokytojus vienai idėjai: visiems kartu padainuoti dainą ir pašokti bendrą šokį, skirtą Palangos miesto grąžinimo Lietuvai šimtmečio paminėjimui. Kviečiame pasigrožėti: https://www.youtube.com/watch?v=PAM2XbRaawE

 

 

 

 

Festivalis ,,Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga“

 

 

 

Paroda ,,Papuošalas – Mamai“,

skirta Motinos dienai paminėti

 

 

 

 

Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų virtuali paroda

,,Rudeninių lapų žaismas“