Parama

GERBIAMI TĖVELIAI, DARBUOTOJAI IR VISI RĖMĖJAI,

 

Iki rugpjūčio 20 d. pratęstas gyventojų pajamų mokesčio dalies skyrimas paramą gaunančioms įstaigoms. Dėkojame už paramą praėjusiais metais ir prašome kas galite skirti pajamų mokesčio dalį (1,2 %) Palangos lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“. Tai galite padaryti  užėję ant nuorodos FR0512  ir užpildę prašymą elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Rekvizitai: Palangos lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“, įmonės kodas 190273277.

Nuoširdžiai dėkojame.

 
 
 
Parama Palangos lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“
 
    Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 dienos gali pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praėjusiais kalendoriniais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2%) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą.
 
    Prašome Jūsų paremti Palangos lopšelį-darželį ,,Ąžuoliukas“.
 
    Tai padaryti galite kiekvienais metais iki gegužės 1 dienos kreipiantis į Valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinį skyrių pateikdami prašymą, kad Jūsų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalis būtų pervesta į Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ sąskaitą. Taip pat prašymas gali būti pateikiamas internetu. Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje http://www.vmi.lt, kurioje rasite tam skirtą pašymo formą FR 0512.
    Skirdami paramą Jūs prisidėtumėte prie lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas gerovės kūrimo.
 
REKVIZITAI
Palangos lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“
Įmonės kodas – 190273277
Adresas – Plytų g. 35, Palanga
Banko sąskaita – LT587180600000142577
 
 
Nuoširdžiai dėkojame